Merkez Ankara

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Merkez Ankara

Ankara / Yenimahalle
Merkez Ankara

Merkez Ankara Temsilcisi Sizi Arasın

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Merkez Ankara projesi Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat ortak imzasıyla Ankara Yenimahalle'de yükseliyor.

Merkez Ankara Proje Özellikleri

Merkez Ankara projesi Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat ortak imzasıyla Ankara Yenimahalle'de yükseliyor. Emlak Konut GYO ve TOKİ güvencesiyle Ankara'nın gelişen bölgesi Yenimahalle'de inşa edilen Merkez Ankara ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan ve tüm ihtiyaçların çözüldüğü bir şehir projesi olarak planlanıyor. Merkez Ankara 1 milyon 200 bin metrekarelik inşaat alanıyla tek parselde Türkiye'nin en büyük karma kullanım projesi olma özelliği taşıyor. 

Merkez Ankara Kat Planı
Daire, rezidans ve ofis olarak planlanan Merkez Ankara projesinde 2.020 konut yer alıyor. Merkez Ankara'da 1+1 den 5+1'e değişik büyüklüklerde daire seçenekleri mevcut . Proje kapsamında 1425 konut, ayrıca  144 mağaza planlanıyor.

Merkez Ankara Nerede?
Ankara Yenimahalle'de yükselecek olan proje, ulaşım akslarına olan yakınlığıyla da trafikten uzak bir erişim imkanı sunuyor. Proje konum itibariyle eğitim, sağlık ve devlet kurumlarına da oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Gazi, Hacettepe ve Ankara Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin yanı sıra Ankara’nın önde gelen müzeleri, kültür sanat merkezleri, stadyum ve kapalı spor salonları da bu bölgede yer alıyor. Ayrıca yakında faaliyete geçecek ve Avrupa’nın en büyük eğlence parkı Ankapark da projenin komşuları arasında konumlanıyor. Anadolu’yu Başkent’e bağlayan Yüksek Hızlı Tren Garı Merkez Ankara’ya yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca metro ve yeni Başkentray ile proje şehir içi ulaşımının da merkezinde yer alacak.

Merkez Ankara Yakın Çevre
Merkez Ankara projesine yakın hastaneler arasında Yenimahalle Devlet Hastanesi, Etimesgut Devlet Hastanesi, Medical Park Hastanesi, Özel Eryaman Hastanesi, Özel ETİMED Hastanesi, Bilgi Hastanesi, İlk Umut Tıp Merkezi, Başkent Üniversitesi Ümitköy Poliklinikleri yer alıyor.

Projeye yakın okullar arasında ise Fatma - Hacı Hüseyin AKGÜL Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sınav Koleji, Kariyer Koleji, Final Okulları, Mehmetçik Anadolu Lisesi, Özel Ata Okullari, Anaşehir Koleji, Bilge Alp Koleji, Şehit Rıfat Çelik İÖO, Onur Koleji, Özel Pi Koleji Eryaman, Batıkent Doğa Koleji bulunuyor.

Merkez Ankara projesine yakın alışveriş merkezleri arasında da Optimum Outlet, Meydan Batıkent, CarrefourSA AVM, Gordion, Dolphin, Galeria AVM yer alıyor. 

Merkez Ankara Sosyal Donatılar
İleri inşaat teknolojisiyle güvenli, teknik donatılarıyla da konforlu bir yaşamın kapısını aralayan Merkez Ankara projesi kapsamında AVM, okul, yürüyüş alanları, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness tesisleri ve daha birçok sosyal donatı alanları yer alacak.

Merkez Ankara Teslim Tarihi
Yüksek kalite standartlarında estetik mimariyle inşa edilecek olan Merkez Ankara konut projesinde daireler sahiplerine Haziran 2021'de teslim edilecek.