Kuzeyşehir Koru

Türkiye'nin En İddialı Ödeme Planı

Kuzeyşehir Koru

İzmir / Menemen
Kuzeyşehir Koru

Kuzeyşehir Koru Temsilcisi Sizi Arasın

Türkiye'nin En İddialı Ödeme Planı

Kuzeyşehir Koru'da taksitten başka hiçbir ödeme yok! 2+1 dairelerde 48 ay 5 Bin TL, 3+1 dairelerde 48 ay 8 Bin TL taksit imkanı ile ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın

Kuzeyşehir Koru Proje Özellikleri

Yücesoy Mühendislik imzası ile hayata geçirilen Kuzeyşehir Koru projesi İzmir’in Kuzeyşehir bölgesinde hayata geçiriliyor. 30 bin 650 metrekarelik alan üzerine kurulacak olan Kuzeyşehir Koru projesi 716 daireden meydana geliyor.

Kuzeyşehir Koru Kat Planı 
Yanı başındaki 17 bin metrekarelik koru alanı, içerisinde bulundurduğu 10’a yakın yeşil peyzaj alanları ve geniş daire seçenekleri ile dikkat çeken Kuzeyşehir Koru projesinde 2 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar farklılaşan alternatiflerde konut bulmak mümkün. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 74 metrekareden başlangıç gösteriyor. 

Kuzeyşehir Koru Nerede? 
Kuzeyşehir Koru projesi konum olarak Kuzeyşehir mevkiinde İzmir’in en önemli ulaşım ağlarından İzban durağına 1 kilometre mesafede bulunuyor. Proje bunun yanı sıra Ulukent Çevreyolu çıkışına 3 kilometre ve Çanakkale otoyoluna 1,5 kilometre mesafede yer alıyor. 2025 yılında İzmir’in en büyük ilçesi olması beklenen Menemen ise bulunduğu konum itibariyle Mavişehir’e 10 dakika,  Aliağa organize sanayiye 15 dakika, Manisa organize sanayiye 20 dakika mesafede yer alıyor. Menemen bölgesi ayrıca Çandarlı Otoyolu ve İstanbul-İzmir otoyollarının 2020 yılında tamamlanması sonrasında İzmir ve Ege bölgesinin sanayi ve ticaretinin başlangıç noktası konumu olacak.

Kuzeyşehir Koru Yakın Çevre
Kuzeyşehir Koru projesine yakın hastaneler arasında Menemen 3 Nolu Asarlık Aile Sağlığı Merkezi, Menemen Devlet Hastanesi, Menemen 6 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Çiğli Kent Hastanesi, Menemen 4 No'lu Koyundere Aile Sağlığı Merkezi, Sada Hastanesi, Menemen 7 Nolu Asm, Menemen 1 Nolu Asm, Menemen 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, Egekent2 Sağlık Ocağı, Menemen Şehit Er Ferhat Altın 11 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Menemen 2 No'lu Aile Sağlığı Merkezi, Menemen 1 Nolu Sağlık Ocağı bulunuyor.

Kuzeyşehir Koru projesi Şehit Er Serdar Amak Ortaokulu, Haldun Koşay Anadolu Lisesi, Dalton Eğitim Kurumları, Medikal Sağlık Koleji, Uluğbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Menemen Bilim Çocuk Kulübü, Asarlık 125. Yıl İlkokulu, Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Egekent 2 İlköğretim Okulu, Miyase İnceer İlköğretim Okulu, Kubilay İlköğretim Okulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Dokuz Eylül İlköğretim Okulu, Nene Hatun Mesleki ve Teknik Eğitim Lisesi gibi okullara oldukça yakın. Projenin yakınında ayrıca Aslan Avm, Lilyum Avm, Onur Avm, Palandöken Avm, Bedioğlu Avm, Ege Center Avm, Maksimum Avm gibi alışveriş merkezleri bulunuyor. 

Kuzeyşehir Koru Sosyal Donatılar
Doğadan ilham alan konseptiyle dikkat çeken Kuzeyşehir Koru projesinde daire sahiplerine birinci sınııf bir hayat sunmak adına gereken tüm sosyal olanaklar ve daha fazlası yer alıyor. 17 bin metrekarelik dev kent parkı ile yeşilin her tonuna doyacağınız projede doğanın kucağından gelen botanik avlu, beach konseptli tropik avlu, çocukların neşe içinde büyüyeceği yumurcak avlu, spor konseptli olimpik avlu, dinginlik konseptli sessiz avlu, akşamüstü buluşmalarınızı renklendirecek günbatımı korusu, zen bahçesi konseptli gündoğumu korusu gibi fark yaratan ayrıcalıklar yer alıyor. Projede bunlara ek olarak fitness, SPA, sanat sokağı, kids club, beach, crossfit alanı gibi yüksek standartlı sosyal donatı alanları mevcut.

Kuzeyşehir Koru Teslim Tarihi
Kuzeyşehir Koru projesinde konut teslimleri Ekim 2021 olarak hedefleniyor.