Evora İstanbul

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Evora İstanbul

İstanbul / Pendik
Evora İstanbul

Evora İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

İstanbul'un son yıllarda prim yapan noktasında Teknik Lapı imzasıyla hayata geçirilen Evora İstanbul, 300 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Evora İstanbul Proje Özellikleri

İstanbul'un son yıllarda prim yapan noktasında Teknik Yapı imzasıyla hayata geçirilen Evora İstanbul, 300 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor. Büyüklükleri 41 ila 168 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş daire seçeneklerinin yanı sıra yüzde 80’in üzerinde yeşil alan, kat bahçeleri, balkonlar ve yaygın yerleşim planıyla ferah ve konrforlu bir yaşam imkanı sunuyor.

Büyük çoğunluğu deniz manzaralı 4 bin 969 konut, ticaret ve alışveriş ünitelerinden meydana gelen Evora İstanbul'da günümüz inşaat sektöründe konforlu ve hayatı kolaylaştıran teknik donatıların yanı sıra yaşamınızı renklendirecek sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor.

Estetik kaygıyı ön planda tutan mimarisiyle 44 bloktan ve 6 bölgeden oluşan projenin sosyal ayrıcalıkları arasında her bölgeye özel açık havuzlar, futbol, basketbol ve voleybol sahaları, açık ve kapalı otoparklar ile çeşitli aktivite alanları da yer alıyor. Ayrıca Evora İstanbul projesinde dairelerin birçoğunda deniz manzarası yer alıyor.