Collet Avcılar

Göl ve Deniz Manzarası Birarada

Collet Avcılar

İstanbul / Avcilar
Collet Avcılar

Collet Avcılar Temsilcisi Sizi Arasın

Göl ve Deniz Manzarası Birarada

Collet Avcılar'da lansmana özel sınırlı sayıda daireye özel bankasız kefilsiz 120 ay vade ve %10 peşinat avantajı ile yerinizi bugün alın kampanya fırsatlarından hemen yararlanın

Collet Avcılar Proje Özellikleri

İstanbul'un Avcılar ilçesinde Firuzköy Mahallesi'nde hayata geçen Collet Avcılar projesi İstanbul'un dünyaca ünlü Kanal İstanbul ve Marmara Denizi manzarasıyla sakinlerine huzurlu ve ferah bir hayat yaşama imkanı sunuyor.

Collet Avcılar projesi Batı Yapı imzasıyla hayata geçiyor. 9 bin 580 metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen proje 4 bloktan meydana geliyor. Proje bünyesinde 269 konut, 52 ofis ve 75 dükkan bulunuyor.

Collet Avcılar Kat Planı
Avcılar'da yer alan Collet Avcılar projesinde 4 blokta toplamda 269 konut, 52 ofis ve 75 dükkan bulunuyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelere yer veriliyor. Projede en küçük daire 53 metrekareden başlarken, en büyük daire ise 189 metrekare büyüklüğe kadar ulaşıyor.

Collet Avcılar Nerede?
Collet Avcılar projesi İstanbul'un en merkezi ilçelerinden birisi olan Avcılar'da yer alıyor. Avcıları'ın Firuzköy Mahallesinde bulunan Collet Avcılar projesi nefes kesen deniz manzarası ile sakinlerine mavinin her tonunu görme fırsatı veriyor.

Collet Avcılar Yakın Çevre
Collet Avcılar projesinde Özel Etik Life Tıp Merkezi, Özel Doğa Hospital, Özel Düzey Göz Merkezi, Mehterçeşme Aile Sağlığı Merkezi, Avcılar Hospital, Avrupa Tıp Merkezi, Avcılar Anadolu Hastanesi, Özel Esencan Hastanesi, Özel Avrupa Bir Osgb, Ambarlı Siteler Sağlık Ocağı, Asya Göz Hastanesi, Mutlu Yasam Tip Merkezi, Tosunoğlu Tıp Merkezi, Hale Ishakoğlu Kızılay Hastanesi, Özel Elitium Cerrahi Tıp Merkezi 2, Özel Medilife Hastanesi gibi dev hastanelere, Mall Of İstanbul, Akbatı, Pelikan Avm, Torium, Pelican Mall, Pelican, Metropol, City Center Avm, Eskidji Bazaar Avcılar, Acunkent, Eskule gibi alışveriş merkezlerine kolayca ulaşım sağlayabileceksiniz. 

Çocuklarınızın eğitimi konusunda da onlarca devlet okulu, özel okul ve kolej seçenekleriniz de mevcut olacak. 

Collet Avcılar Sosyal Donatılar
Collet Avcılar projesinden yatırım yapacak olanlar projenin zengin sosyal donatılarıyla gündelik hayatın yorgunluğunu ve stresini atabilecek.. Proje bünyesinde açık-kapalı otopark, mağaza, ofis, spor salonu, sosyal tesis, basketbol sahası, fitness, yürüyüş parkuru, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Collet Avcılar Teslim Tarihi
Collet Avcılar projesinin 2020 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edilmeye başlanması bekleniyor.